Naše hodnoty

Kvalita

Našou zárukou je kvalita, ktorú sme pripravení doručiť do Vašich domácností.

Staromestská mäsiareň je spojením vysokej kvality a tradičnej chuti. Mäso je pôvodom výlučne zo Slovenska a všetky produkty sú bez alergénov a neobsahujú lepok. Pôvod a prostredie, z ktorého mäso pochádza je pre nás dôležitou známkou kvality.

Sme rodinná firma, v ktorej si všetci zakladáme na vysokej kvalite mäsa a mäsových výrobkov. Ostali sme verní pôvodným postupom a starým mäsiarenským receptom, vďaka ktorým si môžete vychutnať tradičnú chuť našich mäsových výrobkov. Pôvod a prostredie, z ktorého mäso pochádza považujeme za dôležitú známku kvality, a preto spolupracujeme s poctivými slovenskými farmami s hovädzím dobytkom a ošípanými. Nielenže sú všetky naše produkty bezlepkové a neobsahujú alergény, ale nájdete medzi nimi aj výrobky v BIO kvalite, či bez jediného „éčka“.

Čerstvosť

Staromestská mäsiareň Vám ponúka a garantuje čerstvé, nebalené, bravčové a hovädzie mäso ako aj mäsové výrobky vyrobené podľa pôvodných receptúr s použitím tradičných mäsiarskych noriem. Všetky zvieratá sú k nám dodávané vcelku a u nás dochádza k ich deleniu. Ponuka je veľmi široká.

Zárukou kvality nášho mäsa a mäsiarenských výrobkov je neodmysliteľne aj ich čerstvosť. Do nášho vlastného mäsokombinátu v Košiciach privážame zvieratá zo slovenských fariem, vďaka čomu vieme ponúknuť našim zákazníkom naozaj čerstvé mäso, ktorého pôvod je nám známy. Mäso na naše prevádzky vo všetkých predajniach potravín KLAS dodávame denne a zákazník dostáva možnosť nielen vybrať si zo širokej ponuky rôznych druhov mäsa či mäsových výrobkov, ale pri špecifickej požiadavke si aj doobjednať tovar, ktorý potom vieme doručiť do mäsiarne na danú prevádzku potravín KLAS.

Vzťahy s regionálnymi farmármi

Zo slovenských fariem priamo na Váš tanier. Podporujeme slovenských výrobcov, a preto Vám ponúkame mäso aj v bio kvalite priamo zo Slovenska.

Vysokú úroveň našich výrobkov vieme našim zákazníkom zabezpečiť najmä vďaka nadštandardným vzťahom so slovenskými farmármi, ktorí sa venujú chovu hovädzieho dobytka a ošípaných. Na našich pultoch môžete nájsť hovädzie mäso a bravčové mäso z viac ako 20tich fariem po celom Slovensku.